Biuro Rachunkowe u Kowalskich

Nie toń w morzu, przepisów płyń po sukces na pokładzie u Kowalskich.

 

Biuro Rachunkowe u Kowalskich jest firmą rodzinną, która oferuje swoje usługi nie tylko mieszkańcom Kielc i okolic, ale dzięki używaniu nowoczesnych narzędzi do prowadzenia księgowości oraz wymiany informacji i dokumentów z klientami na platformie wirtualnego biura, z powodzeniem obsługuje klientów w całym kraju.

Aby ułatwić wymianę dokumentów klient- biuro, każdy z naszych klientów posiada dostęp do swojej podstrony internetowej, dedykowanej tylko dla niego, gdzie oprócz wymiany dokumentów, ma udostępniony program do wystawiania faktur.

Jako jedyne biuro księgowe w Kielcach, oferuje kompleksową obsługę klientów łącząc usługi księgowe, ubezpieczeniowe oraz obsługę umów leasingowych. Nie znajdziecie Państwo na naszej stronie cennika usług księgowych, ponieważ każdy klient jest traktowany indywidualnie a oferta jest przygotowywana tylko i wyłącznie po rozmowie z klientem. Klienci biura, którzy korzystają z naszych usług pośrednictwa ubezpieczeniowego mogą liczyć na zniżki z tytułu świadczenia usług księgowych i odwrotnie, każdy klient biura rachunkowego może liczyć na zniżki przy zawieraniu umów ubezpieczeniowych. Z dużą skutecznością negocjujemy korzystne warunki umów leasingowych z firmami leasingowymi.

Świadczymy również obsługę BHP.

 Chciałbyś porozmawiać o szczegółach oferty?

Zostaw swój numer kontaktowy przy pomocy poniższego formularza a oddzwonimy do Ciebie.

Lub zadzwoń

797 024 824