Najnowsze informacje

Dowiedz się, co u nas słychać

Tarcza antykryzysowa? Jak to wygląda na dziś.

Szanowni Państwo!
Odpowiadając na Państwa liczne zapytania w sprawie pomocy przedsiębiorcom przez rząd, tzw. tarcza antykryzysowa, informuję iż na dzień dzisiejszy nie weszły przepisy regulujące tą pomoc. Wszystko o czym Państwo słyszcie lub czytacie w mediach to są propozycje lub zapowiedzi pomocy, które zmieniają się z godziny na godzinę. Pod wpływem nacisków przedsiębiorców być może zostaną umorzone składki na okres trzech miesięcy (zamiast odroczenia jak było to jeszcze zapowiadane dwa dni wcześniej). To samo dotyczy dofinansowania do wypłat pracowników. Jeżeli jakiekolwiek przepisy zostaną uchwalone lub będziemy wiedzieć cokolwiek pewnego więcej, to będę Państwa informować. Na dzień dzisiejszy nie wiem nic więcej, czego byście Państwo nie wiedzieli z doniesień medialnych. Bardzo Państwa proszę o zachowanie spokoju i nie podejmowanie pochopnych i przedwczesnych decyzji w tym trudnym dla nas wszystkim czasie. Chętnie pomogę w sprawach związanych z prowadzoną działalnością ale jedynie w ramach obowiązujących przepisów. Proszę śledzić naszą stronę na FB, staram się umieszczać wszystkie pojawiające się zmiany oraz propozycje. Proszę o wyrozumiałość, nie jestem w stanie odbierać kilkudziesięciu telefonów dziennie i wyjaśniać, że nie obowiązują jeszcze przepisy, na których możemy bazować. Życzę Państwu zdrowia i siły do dalszej pracy oraz tego aby jak najbezpieczniej przeszli Państwo przez ten trudny czas.
Agnieszka Kowalska

BIURO RACHUNKOWE
U KOWALSKICH

 
INFOLINIA +48 41 333 61 60

Szanowni Państwo! 

W związku z panującą obecnie sytuacją epidemiologiczną prosimy osoby powracające z zagranicy, osoby które zostały poddane kwarantannie domowej oraz osoby z infekcjami o nie przychodzenie do biura osobiście. Wszystkie sprawy prosimy załatwiać zdalnie za pośrednictwem platformy klienta, drogą e-mail, telefonicznie lub prosimy o pozostawienie dokumentów w skrzynce, znajdującej się na klatce schodowej budynku. Osoby, które chcą rozliczyć podatek z zagranicy prosimy o kontakt telefoniczny w celu omówienia szczegółów wymiany dokumentów. Serdecznie prosimy o zastosowanie się do naszej prośby.

Prosimy o kontakt pod nr. tel.

biuro rachunkowe  tel. 41 333 61 60 lub 792 002 855

zwrot podatku z zagranicy, ubezpieczenia  tel. 791 005 207

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.ukowalskich.pl

LOKALIZACJA