FAQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące współpracy z biurem

Czy Biuro Rachunkowe u Kowalskich wysyła za mnie deklaracje do urzędów?

Tak.  Po udzieleniu stosownych pełnomocnictw deklaracje podatkowe oraz do ZUS będzie wysyłać w twoim imieniu biuro.

 

Biuro Rachunkowe Kielce

Czy możliwa jest obsługa zdalna?

Oczywiście. Obsługujemy klientów mieszkających w całej Polsce. Odległość nie ma znaczenia. Wszystkie dane do rozliczeń można do nas wysłać emailem, skanem, zdjęciem z laptopa, tabletu czy też smartfona lub na platformę wymiany dokumentów klient-biuro. Oryginały faktur wystarczy raz w miesiącu wysłać pocztą.

 

Biuro Rachunkowe Kielce

Czy Biuro Rachunkowe u Kowalskich dysponuje nowoczesnymi narzędziami do współpracy z klientem.

W naszym biurze pracujemy na najnowocześniejszym oprogramowaniu do obsługi biur rachunkowych Comarch Optima, stosujemy automatyzacje procesów księgowych, starając się ograniczyć czas oczekiwania klientów na wyniki finansowe do minimum. Naszym klientom udostępniamy platformę wymiany informacji klient- biuro oraz program do fakturowania.

 

Biuro Rachunkowe Kielce

Jak szybko mogę uzyskać informacje dotyczące wysokości podatków?

Wstępną informację możesz uzyskać w ciągu do 3 dni roboczych od momentu przekazania nam pełnej dokumentacji.

 

Biuro Rachunkowe Kielce

Kto powinien kontaktować się z Biurem Rachunkowym u kowalskich w imieniu firmy?

To zależy tylko i wyłącznie od naszych klientów, mogą to robić osobiście lub przez wyznaczonego pracownika do kontaktów z nami, wówczas współpraca z jest najsprawniejsza.

 

Biuro Rachunkowe Kielce

Jakie mam obowiązki jako klient Biura Rachunkowego u Kowalskich?

Wszelkie obowiązki leżące po stronie klienta opisane są w zawieranej umowie. Twoim najważniejszym obowiązkiem jest terminowe dostarczanie nam potrzebnych dokumentów księgowych.

 

Biuro Rachunkowe Kielce

W jaki sposób będę się kontaktował z Biurem Rachunkowym u Kowalskich po podjęciu współpracy?

To zależy tylko od tego jaką formę kontaktu preferują nasi klienci, możesz się kontaktować telefonicznie, e-mailowo lub umówić się na spotkanie. Do 10-tego dnia każdego miesiąca jesteś zobowiązany do dostarczenia nam wszelkiej bieżącej dokumentacji. Możesz to zrobić osobiście lub za pomocą platformy wymiany dokumentów klient- biuro.

Czy po podpisaniu umowy z Biurem Rachunkowym u Kowalskich będę się nadal musiał kontaktować z Urzędem Skarbowym i ZUS-em?

Współpracując z nami wszelkie kontakty z Urzędem Skarbowym i ZUS-em ograniczą się do niezbędnego minimum. Jeśli otrzymasz jakiekolwiek zawiadomienie, wyślij je do nas a to my zajmiemy się wyjaśnieniami.

 

Biuro Rachunkowe Kielce

Czy będę miał dostęp do swoich dokumentów?

Twoje dokumenty będą się znajdowały w siedzibie Biura Rachunkowego u Kowalskich i będziesz miał do nich wgląd zawsze, jeśli będzie taka potrzeba.

 

Biuro Rachunkowe Kielce

Co zyska moja firma na współpracy z Biurem Rachunkowym u Kowalskich?

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie dbając o dobro naszych Klientów. Bierzemy pełną odpowiedzialność za świadczone usługi. Nasi klienci zyskują pewność, że prowadzenie spraw księgowo-podatkowych powierzyli profesjonalistom.

 

Biuro Rachunkowe Kielce

LOKALIZACJA