Dobre Biuro Rachunkowe u Kowalskich

Nie toń w morzu, przepisów płyń po sukces na pokładzie u Kowalskich.
Dobre Biuro Rachunkowe Kielce to inaczej Biuro Rachunkowe u Kowalskich - jest firmą rodzinną, która oferuje swoje usługi nie tylko mieszkańcom Kielc i okolic, ale dzięki używaniu nowoczesnych narzędzi do prowadzenia księgowości oraz wymiany informacji i dokumentów z klientami na platformie wirtualnego biura, z powodzeniem obsługuje klientów w całym kraju.

Aby ułatwić wymianę dokumentów klient-biuro, każdy z naszych klientów posiada dostęp do swojej podstrony internetowej, dedykowanej tylko dla niego, gdzie oprócz wymiany dokumentów, ma udostępniony program do wystawiania faktur. Dobre Biuro Rachunkowe Kielce zapewnia to, co najlepsze dla naszych klientów.

Biuro Rachunkowe u Kowalskich (Dobre Biuro Rachunkowe Kielce) jako jedyne biuro księgowe w Kielcach, oferuje kompleksową obsługę klientów łącząc usługi księgowe, ubezpieczeniowe oraz obsługę umów leasingowych. Nie znajdziecie Państwo na naszej stronie cennika usług księgowych, ponieważ każdy klient jest traktowany indywidualnie a oferta jest przygotowywana tylko i wyłącznie po rozmowie z klientem.

Klienci biura, którzy korzystają z naszych usług pośrednictwa ubezpieczeniowego mogą liczyć na zniżki z tytułu świadczenia usług księgowych i odwrotnie, każdy klient biura rachunkowego może liczyć na zniżki przy zawieraniu umów ubezpieczeniowych. Z dużą skutecznością negocjujemy korzystne warunki umów leasingowych z firmami leasingowymi.

Czego nie robimy w naszym biurze? Nie świadczymy usług doradztwa podatkowego, nie sporządzamy analiz finansowych, nie reprezentujemy w postępowaniu przed sądami administracyjnymi, nie przygotowujemy wniosków o wydanie interpretacji podatkowych.

BIURO RACHUNKOWE
U KOWALSKICH

 
INFOLINIA +48 41 333 61 60

Szanowni Państwo! 

W związku z panującą obecnie sytuacją epidemiologiczną prosimy osoby powracające z zagranicy, osoby które zostały poddane kwarantannie domowej oraz osoby z infekcjami o nie przychodzenie do biura osobiście. Wszystkie sprawy prosimy załatwiać zdalnie za pośrednictwem platformy klienta, drogą e-mail, telefonicznie lub prosimy o pozostawienie dokumentów w skrzynce, znajdującej się na klatce schodowej budynku. Osoby, które chcą rozliczyć podatek z zagranicy prosimy o kontakt telefoniczny w celu omówienia szczegółów wymiany dokumentów. Serdecznie prosimy o zastosowanie się do naszej prośby.

Prosimy o kontakt pod nr. tel.

biuro rachunkowe  tel. 41 333 61 60 lub 792 002 855

zwrot podatku z zagranicy, ubezpieczenia  tel. 791 005 207

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.ukowalskich.pl

LOKALIZACJA