Biuro Rachunkowe u Kowalskich

Nie toń w morzu, przepisów płyń po sukces na pokładzie u Kowalskich.
Biuro Rachunkowe u Kowalskich jest firmą rodzinną, która oferuje swoje usługi nie tylko mieszkańcom Kielc i okolic, ale dzięki używaniu nowoczesnych narzędzi do prowadzenia księgowości oraz wymiany informacji i dokumentów z klientami na platformie wirtualnego biura, z powodzeniem obsługuje klientów w całym kraju.

Aby ułatwić wymianę dokumentów klient- biuro, każdy z naszych klientów posiada dostęp do swojej podstrony internetowej, dedykowanej tylko dla niego, gdzie oprócz wymiany dokumentów, ma udostępniony program do wystawiania faktur.

Jako jedyne biuro księgowe w Kielcach, oferuje kompleksową obsługę klientów łącząc usługi księgowe, ubezpieczeniowe oraz obsługę umów leasingowych. Nie znajdziecie Państwo na naszej stronie cennika usług księgowych, ponieważ każdy klient jest traktowany indywidualnie a oferta jest przygotowywana tylko i wyłącznie po rozmowie z klientem.

Klienci biura, którzy korzystają z naszych usług pośrednictwa ubezpieczeniowego mogą liczyć na zniżki z tytułu świadczenia usług księgowych i odwrotnie, każdy klient biura rachunkowego może liczyć na zniżki przy zawieraniu umów ubezpieczeniowych. Z dużą skutecznością negocjujemy korzystne warunki umów leasingowych z firmami leasingowymi.
Świadczymy również obsługę BHP.

BIURO RACHUNKOWE
U KOWALSKICH

 
INFOLINIA +48 41 333 61 60

Szanowni Państwo! 

W związku z panującą obecnie sytuacją epidemiologiczną prosimy osoby powracające z zagranicy, osoby które zostały poddane kwarantannie domowej oraz osoby z infekcjami o nie przychodzenie do biura osobiście. Wszystkie sprawy prosimy załatwiać zdalnie za pośrednictwem platformy klienta, drogą e-mail, telefonicznie lub prosimy o pozostawienie dokumentów w skrzynce, znajdującej się na klatce schodowej budynku. Osoby, które chcą rozliczyć podatek z zagranicy prosimy o kontakt telefoniczny w celu omówienia szczegółów wymiany dokumentów. Serdecznie prosimy o zastosowanie się do naszej prośby.

Prosimy o kontakt pod nr. tel.

biuro rachunkowe  tel. 41 333 61 60 lub 792 002 855

zwrot podatku z zagranicy, ubezpieczenia  tel. 791 005 207

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.ukowalskich.pl

LOKALIZACJA